Ana Sayfa > Okulumuz Hakkında

Halil Nom İlkokulu

Telefon : 03743116050
Belgegeçer : 03743116050
Eposta Göndermek için tıklayınız
WEB http://halilnomilkokulu.meb.k12.tr
Adres : Demirciler Mah. Posta Cad. No1 Gerede/BOLU
VİZYON : VİZYONUMUZ Nasıl Bir İnsan ? Biz, toplumların mutluluğunu sağlamanın, cehaleti ortadan kaldırmanın ve demokratik bir toplum yaratmanın ancak kendi bireylerince sağlanabileceğine; bu nedenle de insan için gösterilecek en önemli çabanın eğitim olduğuna inanıyoruz. Biz her çocuğun içinde, onun özgür, çok yönlü ve bütün bir birey olarak yetişmesini sağlayacak değerler olduğuna inanıyoruz. Bu değerlerin tamamını ona kazandırmanın yanında, topluma yararlı olmayı hedefleyen bir kişiliği oluşturacak değerleri de kazandırmak hedefimizdir. Bu noktada bize güç veren; okul öncesinden başlayarak tüm ilköğretim ve lise boyunca, “öğrencinin ruh sağlığını korumaya öncelik vererek kesintisiz olarak aynı iklim ve kültür içinde eğitilmesi” ilkesidir.
MİSYON : MİSYONUMUZ Nasıl Bir Okul ? İleri eğitim düzeylerine ulaşılabilecek merak ve aydınlıkta; yaşamdaki değişimleri kolayca karşılayabilecek eğitim ve birikimi yakalamış insanlar yetiştirmek, Ulusal ve evrensel değerleri, birikimleri kavrayan ve onlara katkıda bulunan; değişim ve gelişime açık; Atatürk ilkelerine bağlı; laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen; kendine güvenli; çevresine saygılı; yaratıcı, özgür, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek, Eğitim ve öğretim alanında bilimsel gelişmeye yönelik çalışmalara olanak sağlayarak bilgi ve uygulamaların gelişimini desteklemek, Bireyi bir bütün olarak algılayıp; anaokulundan lise mezuniyetine kadar aynı kültür ortamında yetiştirmek; eğitim-öğretim kalitesini yükselterek bireyin yaşam kalitesine katkıda bulunmak ve bu hizmetleri uygun ekonomik koşullarda sunmaktır
BAŞARILAR :
Öğretmen : 13
Rehber Öğretmen : 1
Öğrenci : 331
Resim Sınıfı : 0
Müzik Sınıfı : 0
Derslik : 13
BT Sınıfı : 0
Misafirhane : 0
Kütüphane : 0
Fen Labaratuarı: 0
Hazırlık Sınıfı : 0
Konferans Salonu : 0
Atölye-İşlik : 0
Spor Salonu : 0
Öğretim Şekli : NORMAL ÖĞRETİM
Kantin: 1
Yemekhane : 0
Revir : 0
Bahçe : 1
Saatler : 09:00-14:50
Bağlantı : ADSL (1 Mbit)
Yabancı Dil : İNGİLİZCE
Isınma : KALORİFER (KÖMÜR)
Lojman : YOK Sayısı:0
Servis :
Ulaşım : HER YARIM SAATTE BOLU´YA ANKARA´YA İSE GÜNDE EN AZ 3 SEFER BULUNMAKTA
Yerleşim Yeri : 1200 RAKIMLI YAZIN SERİN KIŞIN SOĞUK OLAN YAYLA TURİZMİNE UYGUN 25000 NÜFUSLU ANKARAYA 120 KM MESAFEDE OLAN ŞİRİN BİR İLÇEDİR.DERİ SANAYİSİ ÜNLÜDÜR.
İl /İlçe Merkezine Uzaklık : BOLU 50 KM İLÇE MERKEZİNDE
Kontenjan Bilgileri :
Sportif Etkinlikler :
Bilimsel Etkinlikler :
Proje Çalışmaları :
Yazdır :